Зустріч із Президентом Фонду імені Катерини Ковшевич (США)

Минулої п`ятниці, 10 травня, під час візиту до Львова засновниця американського Фонду ім. К. Ковшевич,  доктор Христина Ковшевич-Дурбак зустрілась та обговорила майбутню співпрацю з деканом факультету журналістики, професором Іваном Крупським та представниками Фонду в Україні, поспілкувалась із студентами-журналістами – стипендіатами Фонду.

Зустріч відбулась в теплій атмосфері, тим паче співпраця факультету журналістики з Фондом імені Катерини Ковшевич триває майже рік. Очільниця Фонду прекрасно розмовляє українською, тому жодних мовних бар’єрів не було. Навпаки, пані Христина заохотила студентів вивчати іноземні мови інтенсивніше, особливо англійську. Оскільки вважає, що саме це дозволить не лише розширити власні можливості, а й більше розповісти світові про Україну.

Кожен із стипендіатів мав можливість розповісти про свої захоплення, вміння та навички. Звісно, всі студенти особливо вдячні, адже завдяки співпраці з’явились додаткові можливості для мотивації та розвитку. А це – умови для кращого вивчення іноземної мови, а найважливіше бажання вчитись ще більше.

Привітав гостей факультету й заступник декана факультету журналістики ЛНУ Ярослав Табінський, який також подякував очільниці Фонду за підтримку успішних студентів-платників.

До студентів звернулись і гості факультету: координатор Фонду в Україні, редактор газети Бердянського державного педагогічного університету «Університетське Слово» Степан Герилів та професор Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського Анна Капустян, які побажали студентам здобувати нові знання і згодом фондувати у майбутнє України.

Степан Герилів нагадав, що цьогоріч  Фонд святкує ювілей – 20 років з часу заснування. Тож як привітання усі заспівали і побажали пані Христині, координаторам та учасникам Фонду наше щире українське – «Многая літа».

Наприкінці розмови Христина Ковшевич-Дурбак подякувала студентам-журналістам за зустріч та побажала не боятись підкорювати нові вершини: «Я дуже радо буду далі Вас підтримувати, але лише не забувайте –  тримайтеся своєї мрії і працюйте над її досягненням. Не дозволяєте нікому збити Вас з мети. Можете поступитись на крок, аби ця людина подумала, що Ви її послухали. Але потім повертайтеся на свою дорогу»…

Ольга Криса
Фото Мар’яна Павлика
(за матеріалами сайту: http://journ.lnu.edu.ua/news/zustrich-iz-prezydentom-fondu-imeni-kateryny-kovshevych-ssha)  

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print