Панельна дискусія на ГЕФ

Учора, 13 травня, в стінах головного корпусу університету відбулася Панельна дискусія «Євроінтеграція: історичний, політичний та економічний аспекти», організована викладачами та студентами гуманітарно-економічного факультету та проходив в рамках святкування Всеукраїнського фестивалю науки-2019 та Дня Європи.

Цього разу в пізнавальній вікторині брали участь студенти другого та третього курсів спеціальностей Історія, Правознавство, Економіка та Фінанси, страхування та біржова діяльність. Перед початком планерної дискусії всім присутнім було запропоновано до перегляду документальний фільм «Історія Європейського союзу».

Дві команди змагалися за перемогу. До складу першої команди ввійшли: Берегова Юлія, Вареник Вадим, Рожкова Анастасія, Маєвська Ольга, Васютіна Марія та Антоненко Ірина. Другу команду представляли Чегринець Діана, Сорокіна Олена, Рожнов Андрій, Сентюшкін Геннадій, Володченко Антон, Ледовська Луіза.

За правилами гри командам належало змагатися в кількох раундах, кожен з яких складався із розширених запитань. Перемогла саме та команда, яка набрала найбільшу кількість балів. Запитання були доволі прості, але стосувалися різних аспектів Європейського Союзу: його географії, політичного, економічного та культурного життя. «Ми навмисно не підбирали занадто складних запитань, адже нашою метою не є просте визначення найерудованіших гравців. Для нас головне, щоб молодь змогла дізнатися щось нове про ЄС, весело провести час та отримати корисну інформацію про Представництва ЄВ в Україні, – розповіла організатор гри заступник декана з наукової та міжнародної діяльності Наталя Іванова.

Почесне журі, до складу якого входили к. ю. н., доцент кафедри правознавства Катерина Дудорова, к.е.н., доцент кафедри економіки і фінансів Світлана Жваненко та студент ОС Магістр Олексій Короткий, підбило підсумки та визнало переможця: за результатами вікторини, I місце посіла команда № 1, яка перемогла з рахунком 33:26. Учасники команди отримали сертифікати від кафедр на додаткові бали. Крім того,  всі учасники отримали солодкі  подарунки від деканату гуманітарно-економічного факультету. А наостанок на згадку про цей яскравий і пізнавальний захід усі разом зробили спільне фото.

Гра сподобалася усім: і гостям, і вболівальникам, і учасникам. Команди порадували своєю жвавістю, а глядачі – гарячою підтримкою. А це, повірте, буває далеко не в кожній аудиторії. Тож дякуємо усім за ГРУ!

Ірина Нагай,
заступник декана з виховної роботи ГЕФ
Світлини з архіву факультету

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print