Stud Wave – справжній студентський відпочинок!

Кожен студент мріє про гучну вечірку – як у кіно, а Бердянський державний педагогічний університет – це місце, де збуваються мрії!  То ж  з ініціативи нашої студентської ради та студентського клубу був організований неймовірний захід, який залишиться в пам’яті кожного студента.

11-12 травня  відомий в Бердянську «Райський  куточок»  відчинив свої двері для активних та цілеспрямованих.

Протягом двох днів студенти займались саморозвитком на тренінгах та майстер-класах.
Під час неформальної бесіди з нашим ректором, професором Ігорем Богдановим та головою комітету профспілки, депутатом Бердянської міської ради Віталієм Лолою студенти почули відповіді на всі свої запитання  та дізналися  секрети  успіхів.

Викладачі БДПУ Ольга Фролова, Ольга Сербова та Марина Родіонова під час своїх майстер-класів та тренінгів поділились зі студентами цікавою інформацією, навчали правильно ставити цілі та  їх досягати…  Олена Колпакчи вправно занурила всіх в атмосферу творчості на своєму майстер-класі «АРТ-тимбілдінг». А з Оленою Авдєєвою  студенти навчалися правильно мріяти, створивши «КАРТУ-мрії».

Відпочили душею й тілом під час йоги на  заході сонця. Влаштували вечірку  в стилі 80-х та 90-х років, та співали пісні біля вогнища.

Отримавши масу позитивних емоцій, чутно було лише одне питання: «Коли буде наступний Stud Wave?!». А ми віримо, що він  стане гарною студентською традицією.

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами студради та студклубу)

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print