А наших теж відзначили

Сьогодні з нагоди Міжнародного Дня волонтера і в Бердянську відзначали тих, хто не проходить повз чужу біду. Зранку до виконкому міської ради запросили волонтерів, представників громадських організацій, які кожен день не словом, а ділом  підтверджують своє почесне звання.

Заступник міського голови Юлія Дойнова, щиро й тепло привітавши гостей, вручила їм грамоти та відзнаки міського голови за заслуги в громадській, волонтерській, благодійницький діяльності.

Відрадно, що серед нагороджених – троє представників університетської волонтерської організації «Наші Атланти»: Анетта Омельченко, Степан Герилів та Наталя Іванченко. За визначні заслуги в громадській волонтерській благодійницькій діяльності в допомозі військовим Збройних Сил України, які захищають територіальну цілісність, свободу і незалежність України, їх нагороджено Грамотами міського голови Володимира Чепурного.

Правда, на сьогоднішній церемонії нагородження не змогла бути присутньою Анетта Іванівна, оскільки з самого ранечку разом із Павлом Порохнею відправилася із черговим бердянським волонтерським вантажем до хлопців на передову – щасливої дороги!

 0 1

«Університетське Слово»
Світлини редакції та з сайту:
http://www.pro.berdyansk.biz/content.

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print