А тренери та судді хто? Звичайно – наші!

В останню  суботу травня (25. 05. 2019 р.) в міському палаці спорту пройшов чемпіонат Бердянська з класичного пауерліфтингу та класичного жиму лежачи. На цих змаганнях, які завершували навчально-тренувальний 2018-2019 рік, свою силу демонстрували атлети відділення пауерліфтингу ДЮСШ відділу сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому, СК «Арена» та ФОК «Водник». Змагання проходили серед юнаків та в відкритій віковій групі серед чоловіків та жінок, яких підготували тренери ЗМСУ Сергій Певнєв, ЗПФКС Леонід Котенджи, МСУ Андрій Охріменко та МСУ Руслан Літус.

У змаганнях брали участь атлети від 13 до 48 років, та цієї різниці у віці ні в залі розминки, ні на змагальному помості ніхто й  не помітив. Всі пауерліфтери показали свої найкращі результати сьогодення, підбивши підсумки тренувального2018-2019 року.     Гарною традицією спортивного Бердянська є продовження спортивних наслідків у родинах. Так, наприклад, наймолодший учасник змагань Влад Шматов – племінник МСУ з баскетболу, випускниці БДПУ, члена збірної команди України Вікторії Шматової.

Суддівство чемпіонату з класичного пауерліфтингу проводили судді міжнародної категорії з пауерліфтингу IPF – доцент, завідувач кафедри ТМФВ факультету фізичного виховання БДПУ  Леонід Котенджи та старший викладач кафедри фізичного виховання Руслан Літус.

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами Руслана Літуса)

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print