Освітлене оновлення 5-го корпусу БДПУ

Минулого суботнього вечора (о 21.00) в нашому університеті   пройшла урочиста церемонія відкриття оновленого й освітленого фасаду 5 корпусу БДПУ.  Його фасадна реконструкція відбулося завдяки підтримці  Запорізької обласної та Бердянської міської рад і їх субвенцій. Ректор університету, професор Ігор Богданов та міський голова Володимир Чепурний під час виступів висловлювали свої захоплення істотними зовнішніми змінами та коротко розказали про те, яким чином і з якими зусиллями вдалося покращити лице корпусу.

Будівля університету, куди входить 5 корпус БДПУ, є історичною будівлею, котрій майже 120 років. Вона пам’ятає учнів чотирикласного училища, для яких її звели ще в далекому 1900 році.
У 20-х роках минулого століття коридорами цієї будівлі бігали діти рибалок, докерів та робітників – учні семирічної трудової школи №1 імені Першої Бердянської Ради. Вона також пам’ятає й полум’я Другої світової війни, яке майже зруйнувало її, і щасливі посмішки бердянських дітлахів, котрі увійшли у відроджену з попелу  війни шістнадцяту школу.
У 1987 році дана будівля стала осередком вищої освіти, в якій  розпочалася фахова підготовка студентів Бердянського педагогічного інституту. А зараз 5-й корпус БДПУ привітно розчиняє двері перед майбутніми вчителями, психологами, хореографами, логопедами, соціальними педагогами – творцями нової школи України.
Церемонія завершилася  флешмобом «Хай квітне наша держава!».

Сергій Сінча,

студент 3-ж групи ФФСК

Світлини автора та Ярослави Сокол (Студклуб)  

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print