Академічна доброчесність: на шляху до професіоналізму

30 березня 2021 року працівниками бібліотеки БДПУ була організована і проведена зустріч зі здобувачами вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)). Тема для обговорення постала через свою беззаперечну важливість – «Академічна доброчесність».

Учасників зустрічі ознайомили з основними положеннями і поняттями академічної доброчесності, наголошуючи на різновидах плагіату і відповідальності кожного учасника освітнього процесу у запобіганні цього негативного явища. Також спікери розповіли про проєкт сприяння академічній доброчесності в Україні (Strengthening Academic Integrity in Ukraine Project – SAIUP), який ініційовано Американськими Радами з міжнародної освіти за сприяння Міністерства освіти і науки України та підтримки Посольства США в Україні. Мета цього проєкту полягає у формуванні академічної культури загалом й академічної доброчесності зокрема як важливої складової трансформації української освітньої системи.

Крім того, було закцентовано на процесі академічної доброчесності у БДПУ і його основному документі – «Положення про дотримання академічної доброчесності в Бердянському державному педагогічному університеті». Наприкінці заходу магістранти мали змогу поставити питання спікерам, аби уточнити ті чи інші аспекти академічної доброчесності.

За матеріалами кафедри

іноземних мов і методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print