Актуальні тенденції сучасних наукових досліджень в біології

Викладачі кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації БДПУ залучають роботодавців до організації та реалізації освітнього процесу, тісно співпрацюють з вчителями біології, екології, основ здоров’я. У ході робочої зустрічі розглянуто питання сучасного стану підготовки вчителів біології, основ здоров’я, вчителів-реабілітологів, вдосконалення якості освітньо-професійних програм «Біологія та здоров’я людини. Фізична реабілітація», «Здоров’я людини. Фізична реабілітація», окреслено перспективи співпраці на майбутнє.

Під час зустрічі викладачі біології та екології Комунального закладу «Бердянський медичний фаховий коледж» Пшенична Валентина Антонівна та Саєнко Світлана Вадимівна акцентували увагу на проблемних питаннях підготовки майбутніх педагогів.

Також результатом плідної співпраці викладача біології та екології, медичної біології Валентини Пшеничної (спеціаліста вищої категорії, викладача-методиста) та доктора педагогічних наук, професора кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації Світлани Хатунцевої є участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції «Actual Trends Of Modern Scientific Research» (секція – біологічні науки), яка відбулась 11-13 жовтня 2020 року в Мюнхені (Німеччина). За результатами онлайн-конференції у збірнику було опубліковано статтю, в якій висвітлено проблему походження українців, теорії успадкування, особливості кодування генетичної інформації, з’ясовано особливості генеалогічної схеми, проаналізовано досвід вивчення генетичного коду, що сформувався на протязі віків та відображається в життєдіяльності, менталітеті та суспільному житті українців.

Дякуємо організаторам конференції за можливість долучитися до обговорення тенденцій розвитку сучасної біологічної науки та освіти.

Викладачі кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації ФФКСЗЛ БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print