Запрошення на лекцію Університету імені Масарика (м. Брно, Чехія) «Якість освіти починається на кафедрі»

Як вже повідомлялось чесько-український проєкт за участі БДПУ «Зміни педагогічних факультетів та університетів у ХХІ столітті» перейшов у формат онлайн.

Курс цього проєкту почнеться в четвер лекцією представників Університету імені Масарика (Чехія) для групи, яка займається темою якості освіти та оцінки якості у середовищі вищих шкіл.

Лекція «Якість освіти починається на кафедрі», присвячена зв’язку між якістю та фінансами, фінансуванням кафедр відповідно до результативності, відбудеться у четвер 15.10.2020 о 16 – 19 годині.

Виступатимуть: докторка Ленка Гулова, завідувачка кафедри соціальної педагогіки, магістр Александра Песхлова, керівниця економічного відділу педагогічного факультету Університету імені Масарика, інженер Едуард Гофманн, економіст-аналітик на педагогічному факультеті.

Лекція відкрита для всіх зацікавлених викладачів і здобувачів БДПУ та інших українських університетів – партнерів проєкту. Лімітована кількість слухачів – 100 осіб.

Прохання організаторів: приєднатися на 10-15 хвилин раніше, щоб розпочати вчасно.

Посилання на конференцію:

https://zoom.us/j/93942979727?pwd=SktGWGhJUVNRbkdEMklkcS9icUxFUT09

Попередньо треба зареєструватись на Google Forms за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeETM1iz-VYvC-FVXqztwIVgcTVBg24Dp83R3PyKWaNWBKkVQ/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

Ігор Лиман, координатор міжнародної діяльності БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print