Активна практика

26 лютого ц. р. в рамках проходження виробничої практики студенти 3-го курсу спеціальності «Соціальна робота» факультету дошкільної спеціальної та соціальної освіти Наталя Рибнікова, Альона Харченко та Альона Руденко організували та провели інтелектуально-розважальне шоу «Хто головний?» для вихованців Бердянського машинобудівного професійного ліцею.

Головна мета заходу – пропагування серед молоді гендерної рівності, створення позитивної та дружньої атмосфери, формування відповідальності та вміння працювати в команді. Формат шоу передбачав змагання команд юнаків та дівчат у кмітливості, дотепності, креативності та швидкості. «Запекла боротьба» тривала протягом п’яти раундів та завершилася результатом 13:0 на користь дівчат.

Хоч команда дівчат і перемогла, однак питання «Хто головний?» все ж залишається риторичним.

Виконання конкурсних завдань відбувалося у невимушеній, позитивній атмосфері та супроводжувалося веселими жартами. Команди вболівальників активно підтримували своїх фаворитів протягом всього заходу. І організатори, і учасники інтелектуально-розважального шоу отримали заряд бадьорості та гарного настрою на весь день.

 IMG_4314-min IMG_4302-min

IMG_4257-min 6

2 IMG_4255-min

 

Наталя Рибнікова,

студентка 3 курсу спеціальності «Соціальна робота»

факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти

Світлини автора

 

 

 

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print