Активна профорієнтаційна робота зі здобувачами загальної середньої освіти

Упродовж лютого місяця ц. р. кафедрою соціальної роботи та інклюзивної освіти було проведено ряд профорієнтаційних зустрічей з учнівською молоддю закладів загальної середньої освіти Запорізької, Донецької та Дніпропетровської областей (організатор – асистент Наталія Мацейко).

У зв’язку з карантинними обмеженнями, що продовжують діяти на території України, було внесено корективи в план профорієнтаційної роботи кафедри, проте зустрічі зі здобувачами загальної середньої освіти вдалося організувати у форматі онлайн-конференцій з використанням платформи Zoom. Спілкування видалося можливим завдяки сприянню випускників спеціальності 231 Соціальна робота, які на сьогоднішній день працюють на посадах соціальних педагогів, асистентів вчителів у закладах освіти. Варто зауважити, що до проведення профорієнтаційної роботи долучилися й представники студентства денної та заочної форм навчання, які наразі здобувають вищу освіту в стінах нашого університету.

Зокрема, відбулися зустрічі зі здобувачами загальної середньої освіти Бердянської ЗОШ № 7 Бердянської міської ради, Пологівського колегіуму № 1 Пологівської міської ради, Добропільської ЗОШ Воздвижівської сільської ради Гуляйпільського району Запорізької області; Новогродівського ОЗЗСО № 7 Новогродівської міської ради Донецької області; Гуляйпільської СЗШ Криничанського району, Синельниківської ЗОШ № 5 та ЗОШ № 6 Синельниківської міської ради Дніпропетровської області, НВК № 139 «Загальноосвітній навчальний заклад-центр творчості «Дума» Дніпровської міської ради.

Представники педагогічного колективу та здобувачі загальної середньої освіти були ознайомлені з історією та сьогоденням Бердянського державного педагогічного університету, перевагами здобуття вищої освіти в ньому. Отримали детальну інформацію про діяльність факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти: актуальні спеціальності, за якими готує фахівців факультет, перспективи майбутнього працевлаштування, можливості особистісного розвитку та реалізації професійного, творчого потенціалу студентської молоді. Крім того, було презентовано відеоролик про насичене життя факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти, який викликав інтерес та емоційний відгук серед здобувачів, а також здійснено розсилку електронних буклетів, що містять необхідну інформацію щодо особливостей вступу у 2021 році.

Електронні матеріали (відеозвернення з презентацією діяльності факультету, профорієнтаційні буклети) було розіслано колегам з Бердянської ЗОШ № 1, ЗОШ № 3 та СШ № 16 Бердянської міської ради, Енергодарської ЗОШ № 2 Енергодарської міської ради Запорізької області; Чаплинської СЗОШ, Ульянівської ЗОШ, Васильківського НВК № 3 Васильківського району Дніпропетровської області; Ялтинської ЗОШ №1 Першотравневої районної ради Донецької області.

Колектив кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти висловлює вдячність випускникам та колегам за сприяння у проведенні профорієнтаційної роботи та сподівання на подальшу плідну співпрацю!

Наталія Мацейко,

асистент кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print