Розширюючи коло знайомств для професійної співпраці

9 березня 2021 року викладачі кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Олена Мартиненко, Тетяна Фурманова та Руслан Павленко мали честь зустрітись з професором Кишинівського державного педагогічного університету імені Іона Крянгє (Молдова) Іоном Івановичем Бенкечем. Зустріч відбулась в онлайн режимі з використанням платформи для проведення відеоконференцій Zoom.

Метою зустрічі було обговорення майбутньої співпраці, обмін досвідом підготовки здобувачів-хореографів першого рівня вищої освіти загалом та підготовки конкурентоспроможного вчителя хореографії зокрема.

Результатом спілкування стала домовленість сторонами про подальшу професійну співпрацю, наголошено на важливості обміну закордонним досвідом роботи, а також вирішено розпочати знайомство хореографічних академічних спільнот Кишинівського та Бердянського державних педагогічних університетів із проведення гостьових лекцій онлайн.

Викладацький склад кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін щиро дякує своєму колезі Іону Івановичу Бенкечу за можливість зустрітись та сподівається на майбутню професійну співпрацю.

За матеріалами кафедри теорії

та методики навчання мистецьких дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print