Активні громадяни – серед нас

Бердянськ впевнено доєднався до міжнародної програми Британської ради у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку «Активні громадяни», яка стартувала ще в 2009 році та реалізується більше ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії.

DSCN2178 DSCN2167

Її метою є залучення до співпраці активних членів громади, викладацький і студентський актив, представників місцевої влади, свідомих і небайдужих жителів міста, які готові ініціювати, реалізовувати і підтримувати проекти у різноманітних напрямках соціальної сфери для покращення загального благополуччя та сталого розвитку нашої місцевості.

DSCN2145 DSCN2147 DSCN2148 DSCN2157

Цей важливий для сьогодення захід відбувається й у стінах Бердянського державного педагогічного університету. Ректор університету, професор Ігор Богданов побажав учасникам заходу плідної праці, не боятися брати на себе відповідальність і творити світ, у якому люди мають можливість мирно й ефективно взаємодіяти з іншими задля сталого й ефективного розвитку своїх громад.

Із вітальним словом виступила представник Бердянського відділу освіти Наталя Скиртач, а власним досвідом активної соціальної діяльності поділися успішні бердянці Алла Кривоус та Іван Харченко.

Організатором тренінгу виступив партнер Британської Ради в Україні громадська організація «Центр освіти дорослих».

DSCN2161 DSCN2168 DSCN2170 DSCN2174

Результатом тренінгу будуть розроблені проекти і грантове фінансування від Британської Ради. Учасники тренінгу отримають сертифікати міжнародного зразка та можливість продовжити навчання на всеукраїнських і міжнародних тренінгах Британської Ради. Кожен випускник програми має можливість отримати фінансування від Британської Ради в Україні на реалізацію власних проектів соціальної дії.  

DSCN2181

Сьогодні в 2 корпусі Бердянського державного педагогічного університету (ауд. 202) координатори проекту  Павло Буянов та Олена Буркут проводили перший тренінг із більш як трьома десятками викладачів і студентів університету, які виявили бажання активно долучитися до багатотисячної української родини активних громадян.

«Університетське Слово»
Світлини редакції 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print