«Ambassador FDSSO»: насичений рік

Брендинговий клуб «Ambassador FDSSO» започаткував свою діяльність ще у 2023 році й стрімко об’єднав здобувачів та викладачів факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти.

На першому вересневому засіданні 2023-2024 навчального рокуі відбулась презентація перспективного плану роботи на навчальний рік, відкритий розподіл учасників за секторами та «посвята» першокурсників в амбасадорівці. А далі почалася звичайна робота. У цьому році були згенеровані та втілення у життя цікаві ідеї та проекти, спрямовані на профорієнтаційну діяльність, неформальне спілкування та виховання любові до рідного факультету.

Найбільш продуктивною впродовж року була «GPS-група», до складу якої входять викладачі та здобувачі всіх спеціальностей різних курсів та форм навчання. Їх завдання розробляти рекламну продукцію, розповсюджувати її та проводити неформальні зустрічі з вступниками.

«Media-група» створювала медіа продукцію для соціальних мереж факультету, займалася запуском таргетованої реклами та продукувала нові креативні ідеї для інфо-простору. Ми продовжуємо розробляти та розповсюджувати власний мерч. Шопер FDSSO є цінною нагородою для найактивніших здобувачів факультету.

«Еvent-група» організовувала традиційні онлайн-табори для здобувачів та викладачів БДПУ, майбутніх вступників, які вже стали популярною формою неформального спілкуванням один з одним. Вже в передчутті «Summer camp FDSSO» ми запрошуємо всіх бажаючих провести круто літо разом з факультетом дошкільної спеціальної та соціальної освіти.

Головною родзинкою «Ambassador FDSSO» став цикл заходів «Сoffee time» – онлайн-інтерв’ю із неформальним спілкування з викладачами. Всі бажаючі мали змогу почути цікаві історії життя декана факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти Євгенії Линдіної та заступником декана з виховної роботи Надії Кот.

Далі більше!..

Дарина Литвиченко – модератор
брендингового клубу «Ambassador FDSSO»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print