Арт-терапевтичне заняття «Мандала опори» в рамках психологічної підтримки здобувачів вищої освіти під час карантину

В цей нелегкий час карантину всі ми маємо недостатню кількість безпосередньої взаємодії один з одним, а також змушені швидко адаптуватися до нових умов. Студенти і викладачі відчувають ще більше напруження через зміну формату навчання. Тому 17 грудня 2020 року викладач кафедри прикладної психології і логопедії Бердянського державного педагогічного університету —  Тетяна СУЩИНСЬКА, разом зі здобувачами вищої освіти 302 ДО групи ФДССО, провели онлайн арт-терапевтичне заняття «Мандала опори» в рамках психологічної підтримки здобувачів вищої освіти під час карантину.

Учасники заняття змогли попрацювати з метофоричними картами, що допомогло краще зрозуміти себе і один одного, згадати свої таланти та їх цінність. Надзвичайно цікавими були вправи на відчуття точок опори в своєму тілі.

І, звичайно, головний момент цього занять — це малювання «мандали опори». Уявіть собі, за допомогою фарб, пензлика, паперу і власних відчуттів здобувачі вищої освіти змогли створити яскраві мандали, які допомоги знайти ресурси у подоланні напруження під час карантину. Також для здобувачів вищої освіти 302 ДО групи, як майбутнім практичним психологам, було важливо почути розповіді Тетяни Сергіївни про тонкощі психологічної практики і роботи з клієнтами.

Всі учасники онлайн арт-терапевтичного заняття отримали незабутній досвід, змогли розкрити свої емоції та поспілкуватися один з одним, чого так не вистачає в останній час. Дякуємо за таку гарну можливість!

Студентка 302ДО групи,

Альона ЛУЦЕНКО


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print