БАБУСІ ОБРАЗ НЕПОВТОРНИЙ

Завершився фотоконкурс до 8 Березня, присвячений нашим  бабусям «У серця не буває зморшок», який провів Центр гендерних досліджень Бердянського державного педагогічного університету з метою подолання ейджизму та стереотипів стосовно жінок та їх ролей в суспільстві, а також залучення молоді до обговорення проблем родини.

Для участі в конкурсі необхідно було зробити власноруч одну фотокартку своєї бабусі, вказавши на звороті оригінальну назву фото, своє прізвище та ім’я та контактні дані.

Напрямами творчих робіт стали: портрет, або обличчя, осяяне роками; кумедний випадок з життя моєї бабусі; бабусині заняття і клопоти; сучасна, прогресивна бабуся тощо.

14 березня ц. р. члени журі конкурсу визначили переможців, якими стали:  Вікторія Назаренко, студентка 41в групи Інституту філології та соціальних комунікацій БДПУ за роботу «Погляд, що назавжди у серці» та Богдан Славський, учень економіко-гуманітарного коледжу БДПУ за фото «Життя, як весна,  – прекрасне!».

Переможці отримали флешки, щоб зберігати найкращі світлини, продовжуючи творчу діяльність, а своїм бабусям Вікторія та Богдан понесли в подарунок чайні сервізи, наповнені по-весняному яскравими, життєстверджуючими кольорами!

Марта Варикаша,

директор Центру гендерних досліджень БДПУ, кандидат філологічних наук, доцент кафедри зарубіжної літератури і теорії літератури

На фото: роботи-переможці, учасники конкурсу, винагороди…

Фото з архіву Центру


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print