БДПУ – на 65 місці у рейтингу цитування ЗВО України у Google Scholar від Webometrics

Неймовірні новини початку року! Бердянський державний педагогічний університет посів 65 місце у рейтингу цитування ЗВО Google Scholar від Webometrics!
Цьогоріч у цей рейтинг потрапили 87 вишів України. Також ці показники увійдуть у загальний рейтинг Webometrics, ТОП-200 Україна та Консолідований рейтинг ЗВО. Тож, маємо сподівання на покращення наших позицій в оцінюванні показників ефективності діяльності.

Зайняти таку високу позицію у рейтингу ми змогли завдяки науковій активності наших викладачів. Неабияку роль відіграла участь наших науковців у програмі підвищення кваліфікації Ars Dosendi за модулем «Наукометрія. Перші Кроки». Спікерки модулю – проректорка з наукової роботи Яна Сичікова та доценти Наталя Кравченко і Ганна Алєксєєва – упродовж січня допомагали нашим викладачам коригувати персональні профілі в наукометричних базах, експортувати публікації, відстежувати та аналізувати цитування. Тож, дякуємо керівниці Центру викладацької майстерності, доц.Наталі Цибуляк та першій проректорці, проф. Ользі Гуренко за організацію неймовірно продуктивного та корисного модулю! Як бачимо, результати не забарилися.
Також необхідно відмітити ключову роль університетського репозитарія у наповненні Google Scholar науковими працями наших викладачів. Цією роботою керує бібліотекар БДПУ Галина Потапенко. Праці, завантажені в репозитарій, швидко та коректно додаються у базу Google Scholar. Тож радимо всім викладачам вчасно передавати публікації депозиторам. Це стане запорукою підвищення наукометричних показників як окремого науковця, так і університету в цілому.
Пишаємося нашими здобутками та надихаємося на нові перемоги!

За матеріалами наукового відділу БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print