Наука, технології, інновації – запорука плідного співробітництва

Минулого тижня проректор з наукової роботи БДПУ Яна Сичікова та науковий співробітник, дизайнер Сергій Ковачов відвідали з робочим візитом «AZMOL British Petrochemicals», одне з провідних підприємств міста Бердянськ, лідера виробництва нафтохімічної продукції, за запрошенням провідного дизайнера Антона Ніколаєва.

Заступник директора з виробництва Володимир Пивоваров провів екскурсію виробничими цехами та дослідницькими лабораторіями заводу, ознайомив з тонкощами виробництва, розповів про новітні технології, які нині активно впроваджуються. Завідувачка дослідницької лабораторії ILRC-Labexpert Віта Танасєвіч продемонструвала високотехнологічне наукове обладнання, яке використовується для аналізу продукції з метою забезпечення високої якості. Антон Ніколаєв розповів про міжнародні контакти, зокрема співпрацю з лідерами автомобільної галузі.
У процесі зустрічі обговорили можливості співробітництва між Бердянським державним педагогічним університетом та підприємством Азмол – проведення спільних наукових досліджень у галузі наноматеріалознавства та співпрацю у площині сучасного креативного дизайну.
Наприкінці відбувся обмін пам’ятними подарунками: Антон Ніколаєв подарував Бердянському державному університету унікальний календар, який містить інформацію та портрети видатних винахідників України та Британії, а Яна Сичікова та Сергій Ковачов презентували науково-популярне видання – Артбук «Наноарт», який було створено за підтримки гранту Президента України.
Тож, маємо сподівання, що налагоджені контакти стануть підґрунтям для плідного співробітництва, адже наука, технології, інновації є рушіями прогресу. Саме ці принципи є основними як для БДПУ, так і для підприємства Азмол.

За матеріалами наукового відділу БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print