БДПУ підкорює вершини

30 червня здобувачі освіти та викладачі Бердянського державного педагогічного університету відправились у подорож до табору, що розмістився у селищі Колочава, на території навчально-наукової бази «Синевир», що на Закарпатті.

Упродовж тижня кожен зміг спробувати щось нове для себе. Випала не просто можливість відпочити та насолодитися краєвидами українських Карпат, а також подолати страх висоти, проїхавши канатною дорогою, пересилити себе та піднятися на вершину гори Стримба, що сягає 1719 метрів над рівнем моря, яке, до слова, набагато ближче нашому колективу, відчути екстрим та покататися на джипах і квадроциклах. Також одного з перших днів студенти отримали екскурс в історію побуту жителів Колочави: музей «Старе село» повноцінно відтворює автентичну атмосферу західноукраїнського населення та показує історію учасників УПА – вихідців із цих країв. Головною стала поїздка до озера Синевир, по дорозі до нього пощастило побачити залишки від бункерів лінії оборони Другої світової війни, що носить назву «Лінія Арпада». Також студенти завітали до реабілітаційного центру бурих ведмедів, де тварини проходять відновлення після насильницьких методів виховання у цирках та зоопарках. У вільний час від подорожей та екскурсій здобувачі відвідували тренінги, організовані викладачами, а також весело проводили час у дружній компанії. За цей тиждень вдалося «відігратися» за всі роки дистанційного навчання.

Щира подяка рідному Бердянському державному педагогічному університету й усім тим, хто підтримав ініціативу та надав можливість зустрітися, провести дозвілля разом із тими, з ким із першого курсу провчилися дистанційно.

Єлизавета Пугач,

здобувачка спеціальності 061 Журналістика


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print