«BERDANCE» набув всеукраїнських масштабів!

Кафедра теорії та методики навчання мистецьких дисциплін БДПУ із самого започаткування, з 2017 року, спільно з Відділом культури виконавчого комітету Бердянської міської ради є співорганізаторами Відкритого дистанційного форум-фестивалю хореографічного мистецтва імені А.К. Саркісянца «BERDANCE».

У цьому році в умовах карантину фестиваль набув нової форми проведення – дистанційної.

Не відходячи від традицій проведення Дня танцю в місті Бердянськ, 21 квітня 2020 року стартував Відкритий дистанційний фестиваль хореографічного мистецтва імені А. К. Саркісянца «Berdance 2020 – online». У цьому році завдяки дистанційній формі проведення та безкоштовній участі на фестивалі було представлено 248 номерів хореографічних колективів з 57 куточків України, що розширило його географію та наблизило до всеукраїнських масштабів.

 На першому етапі проведення фестивалю відбувся прийом заявок (гугл форми) та технічна обробка конкурсних номерів. Другим етапом став перегляд та оцінювання хореографічних композицій членами журі та глядачами. 19 травня підведено підсумки фестивалю та проведено гала-концерт нагородження кращих хореографічних номерів в онлайн-трансляції.

Журі відмітило експериментальний танець «Нарцисизм» у виконанні здобувачів вищої освіти БДПУ, учасників народного ансамблю естрадного танцю «МарЛен».

Хочемо наголосити, що креативність команди Міського палацу культури на чолі з Олександром СЕМЕНЕНКОМ, відповідальність та активна допомога колективу кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін, зокрема Юлії ТАРАНЕНКО та Олени МАРТИНЕНКО,  надали змогу гідно та на високому рівні провести цей фестиваль!

За матеріалами та світлинами кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print