Бердянськ – це Україна, і так буде завжди!

16 вересня 2024 року асистентка кафедри педагогіки факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв Карина Коваль провела загальнофакультетську кураторську годину для здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта, присвячену 197-літтю від дня заснування м. Бердянська та річниці визволення від нацизму.

Здобувачі та викладачі мали можливість погортати сторінки історії нашого рідного міста, зокрема, дізнатись, що його започаткування було пов’язане з економічними вигодами, і протягом тривалого часу Бердянськ відігравав ключову роль як промислово-торговельний центр. Не менш цікавим виявився відлік початку історії Бердянського державного педагогічного університету та стрімкий розвиток освіти.

Традиційно, починаючи з 17 вересня 1943 року, ми святкуємо річницю визволення Бердянська від нацизму в період Другої світової війни. Ці історичні події принесли лише горе та розруху, однак завдяки силі та незламності нашого народу нам укотре вдалося відбудувати місто та продовжити його розвивати. На жаль, і сьогодні наш Бердянськ тимчасово окупований, а ми розкидані по всьому світу і все такі ж незламні та морально стійкі.

Як зазначила Карина Валентинівна, для когось Бердянськ є рідною домівкою, хтось пам’ятає його як місто, у якому провів незабутні студентські роки, можливо, для когось – це курортне узбережжя найтеплішого Азовського моря, до якого приїздили з батьками на відпочинок. Є й такі, хто жодного разу реально не був у цьому затишному містечку, проте віртуально відвідав уже, навчаючись у БДПУ як тимчасово переміщеному закладі освіти. Ми, безумовно, маємо свої враження про Бердянськ, але усіх нас об’єднує любов до рідного міста, землі, України!

Учасники активно ділилися теплими спогадами про місто, згадували особисті цікаві пригоди, пов’язані з Бердянськом, університетом. Наближаємо перемогу разом! Віримо, що вже скоро зустрінемося в перлині Північного Приазов’я та повернемося до затишних аудиторій Alma mater.

За матеріалами кафедри педагогіки БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Залишити відповідь