Безцінний досвід і приємні враження

19–20 квітня 2018 року на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта». Наш університет представляли студентки факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв Пономаренко Діана та Зоріна Олена.

Олімпіаду було проведено у два тури: перший тур (19 квітня) – розв’язання тестових завдань; другий тур (20 квітня) – проведення фрагментів уроків із предметів початкової школи у формі рольової гри.

У олімпіаді взяли участь 58 майбутніх учителів початкової школи з різних куточків України.

За результатами участі у олімпіаді Пономаренко Діана була  нагороджена грамотою у номінації «Креативність», Зоріна Олена – «Наполегливість», також студентки отримали сертифікати учасників олімпіади. Науково-педагогічні працівники факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв отримали подяку за підготовку майбутніх учителів початкової школи до ІІ етапу олімпіади.

Ми запитали учасників олімпіади про їх враження від участі у даному заході і отримали таку відповідь: «Камянець-Подільський – привітне та сонячне місто. Після написання олімпіадних завдань та проведення фрагментів уроків, ми мали можливість трохи ознайомитись із Старим містом. Загалом у нас склалося враження , що Кам’янець-Подільськ – це ніби один великий парк, який поєднує у собі минуле та сучасне. Незабутні спогади у нас залишило відвідування Кам’янець-Подільської фортеці, ми ніби потрапили у чарівну казку зі своєю самобутньою історією».

Як зазначила Пономаренко Діана, ІІ етап олімпіади був організований високому рівні. Загалом під час виконання конкурсних завдань панувала доброзичлива і невимушена атмосфера, як учасники, так і організатори олімпіади були дуже щирими і привітними. Загалом, участь у цій олімпіаді принесла особисто мені безцінний досвід і приємні враження.

Студентки висловлюють щиру подяку декану факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв Людмилі Вікторівні Коваль, всьому колективу кафедри початкової освіти на чолі з професором Аллою Миколаївною Крамаренко, адже всі вони долучилися до забезпечення гідного рівня знань студентів Бердянського державного педагогічного університету.

20180419_100820 20180419_101052

image-0-02-04-9534de632486e36dc2cab15b3209ef38c2ab50f91ac681b2e0009db5545fe661-V viber image7 viber image10 (1)

Університетське Слово" (за матеріалами Катерини Степанюк)

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print