Бібліогід: академічна доброчесність та пошук інформації

13 листопада 2020 року відбулася загальна кураторська година у форматі онлайн-конференції для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) спільно із провідними фахівцями бібліотеки БДПУ –  Іриною Філон, Людмилою Золотар, Мирославою Харитоновою та редактором сайту Потапенко Галиною  на тему «Бібліогід: академічна доброчесність та пошук інформації».

Упродовж спілкування  на тему академічної доброчесності провідними фахівцями була зосереджена увага присутніх на питаннях попередження плагіату в наукових та студентських роботах за допомогою антиплагіатної програми Plagiarism, ліцензійна версія якої є в бібліотеці БДПУ. Були зазначені  дисциплінарні заходи попередження академічного плагіату, встановлені Законом і практикою університету.  Студентам було докладно роз’яснені принципи роботи зазначеної програми та механізм формування звіту щодо сканованих наукових робіт.

Також провідні фахівці провели екскурсію-презентацію підрозділами бібліотеки, ознайомили з її фондами, репозитарієм та показали навігацію сайтом бібліотеки. Студенти отримали ряд корисних порад щодо підбору літератури для написання наукових робіт.

У цілому конференція видалась досить пізнавальною та корисною, а також ефективною в плані студентського саморозвитку  та вдосконалення знань щодо питань конференції.

Доцентка Вікторія ГРИГОР’ЄВА


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print