Зустріч студентської ради ФППОМ зі здобувачами вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво)

9 листопада 2020 року студентська рада факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв разом з головою студентської ради університету Миколою Оверченком зустрілася зі здобувачами освіти спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) та викладацьким складом кафедри за допомогою платформи ZOOM.

На конференції розглядали положення про організацію освітнього процесу і забезпечення якості вищої освіти в Бердянському державному педагогічному університеті. Представники студентської ради детально пояснили здобувачам вищої освіти, як саме проходить процедура дисциплін вільного вибору.

Студентам було повідомлено про анкетування, скриньку довіри та Black Book, у яких можна анонімно висловити свої скарги, побажання та розповісти про проблеми. Також отримали інформацію про зворотній зв`язок зі здобувачами вищої освіти та викладачами. Студентська рада розповіла про практики, які реалізуються в університеті та фінансування студентського самоврядування.

Наприкінці зустрічі голова студентської ради відповів на питання здобувачів вищої освіти. Спілкування було досить змістовним і пройшло в приємній атмосфері.

За матеріалами студентської ради ФППОМ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print