Благодійний Хелловін

Сьогодні, 31 жовтня, у рамках свята Хелловін ми провели маскувальну ярмарку в підтримку Микитки Верлатого (діагноз: дцп, епілептик). До студентів звернулись батьки дитини, тому студентська рада не могла залишитись осторонь!

IMG_0677

 У фойє головного корпусу з 9:00 до 11:00, а потім у холі 5б корпусу з 11:30 до 13:30 студенти та викладачі могли придбати речі, зроблені на майстер-класі. До речі, іграшки робили всі бажаючі студенти 28 жовтня на майстер класі від Наталі Гречко. Це були цукерки-привиди, гарбузи з солодощами, оченята-м’ячики, закладки до книжок, павутиння та багато іншого.  Усі бажаючі з зацікавленістю обирали собі сувеніри, дивуючись їхньому трохи дивакуватому декору та оригінальності.

IMG_0642 IMG_0649

«Страшні та жахливі» студенти-волонтери збирали гроші для Микитки, ходячи кабінетами та «лякаючи» усіх. «Мене запитували багато разів, чому саме сьогодні ми ходимо, а ще й такі розмальовані? Відповідь дуже проста – саме в такий спосіб ми змогли привернути увагу до себе. Навіть ті, хто не сприймають це свято, не змогли залишитись байдужими»  – коментує нашу акцію волонтер Марія.

IMG_0497 IMG_0561 IMG_0610

Благодійна акція проходила з ініціативи студентської ради факультету філології та соціальних комунікацій  (голова – Дар’я Калюжна) та за допомогою деканату (декан – професор Ірина Глазкова).  Відрадно, що чимало студентів із усіх факультетів не залишився осторонь. Кожен член нашої дружньої сім’ї БДПУ взяв участь у благородній справі. Зібрані гроші в сумі 2 400 гривень сьогодні ж були передані Кирилу Пономаренку, а він передасть своєму племіннику на лікування.

Альона Скуйбіда,
студентка-журналістка БДПУ 
Світлини  автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print