Благодійний «КОТОФЕСТ» від майбутніх вихователів

16-18 березня кафедрою дошкільної освіти БДПУ було проведено щорічну благодійну акцію «Котофест». Метою цього заходу є привернення уваги до проблем безпритульних тварин, які часто опиняються на вулиці через жорстокість та безвідповідальність людей.

У нашому місті задля зоозахисної діяльності волонтерами створено групу «Happy Cat’s ❤️ Brd», що існує виключно завдяки благодійній допомозі небайдужих. Її очільниця Анастасія під час спілкування зі здобувачами спеціальності «Дошкільна освіта» розповіла про те, як власними силами вдалося організувати пункт перетримки, який існує 2 роки, як вони тримаються «на плаву», що потрібно для вирішення проблеми безпритульних чотирилапих та їхні неймовірні історії виживання. Під час візиту студентам провели екскурсію, «познайомили» з підопічними.

Пункту перетримки безпритульних тварин «Happy Cat’s ❤️ Brd» постійно потрібна допомога. Волонтери віддають майже весь свій вільний час притулку. Хтось сюди приходить після робочої зміни, хтось навпаки – перед нею. Дехто  увечері після роботи, а хтось тут проводить свої вихідні. Тож організатори звертаються до тих, хто любить тварин і має бажання їм допомагати з пропозицією як саме можна це зробити: соціалізація дорослих тварин і малюків, спілкування з ними; прибирання вольєрів; відвідування лікарні зі слабкими і хворими тваринами; годування.

Викладачі та здобувачі вищої освіти Бердянського державного педагогічного університету зібрали понад 2 тисячі гривень. Ці кошти спрямують на ліки для травмованих та хворих тварин, яких забирають із вулиць і лікують волонтери «Happy Cat’s ❤️ Brd» (фейсбук-сторінка https://www.facebook.com/groups/2306620332965244).

Доцент кафедри дошкільної освіти Тетяна ЄСЬКОВА, під керівництвом якої організовано та проведено «Котофест», переконана, що сьогодні кожна свідома людина повинна допомагати світу долати його проблеми. Допомога безпритульним тваринам — це не просто їх порятунок і шанс на краще життя, це примноження добра на землі. І що більше людей робитимуть добрі справи, то кращим до людей буде світ довкола.

Участь здобувачів освіти в таких заходах сприяє не тільки формуванню професійних умінь та навичок (виготовлення іграшок із застосуванням різних технік та матеріалів), а й пробуджують у них почуття любові, турботи та гуманного ставлення до оточуючих. Майбутні вихователі є «провідниками» гуманності і моральності у дітей, та запорукою виховання гідної людини нашої держави.

Кожен може допомогти безпритульним тваринам, подарувавши їм своїм свою турботу та любов! Найважливіше – зробити перший крок!

ЩИРО ДЯКУЄМО ВИКЛАДАЧАМ та ЗДОБУВАЧАМ вищої освіти БДПУ за участь за допомогу пухнастим друзям!

Юлія СЕМЕНЯКО

канд. пед. наук, старший викладач кафедри дошкільної освіти

світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print