Було в гуртожитку святково!

Чергова дискотека та концерт, присвячений Міжнародному Дню студента, відбулися 19 листопада ц. р. в актовій залі гуртожитку №2 БДПУ. Мешканці кожного з поверхів підготували яскраві гумористичні номери, що змусили не те, щоб посміхнутись, а від душі сміятись. Ведучою концерту була Ірина Халак (ІППОМ).

В залі лунали пісні у виконанні Валентини Ектової, Наталі Котляр, Ольги Литвин та Анастасії Євдокимової. Ноткою романтики стала чарівна пісня Ольги Чаплик та Миколая Пещанського. Окрім вокальних номерів у програмі святкового концерту були запальні танці та гумористичні постановки. Зі святом присутніх привітав вічно молодий студент – комендант гуртожитку Володимир Столярчук. Фінальна пісня святкового вечора пролунала у виконанні Євгена Крупіни та Едуарда Чубаря (див. світлини).

Нагадаємо, що 12 листопада у гуртожитку відбулися змагання з армреслінгу. Під час свята переможці були офіційно нагороджені, отримавши грамоти та медалі. По закінченню концерту хлопців та дівчат чекала справжня студентська дискотека.

Юлія Коверга,
голова інформаційного сектору
студради гуртожитку БДПУ

Світлини Людмили Демко,
студентки ІФСК


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print