Студенти БДПУ: «Ми – проти паління!»

Щорічно кожного третього четверга листопада світ відзначає Всесвітній день відмови від куріння. Його започаткувало 1977 року Американське онкологічне товариство.

Мета цього заходу – сприяти зниженню поширеності тютюнової залежності, залучення до боротьби проти куріння всіх прошарків населення та лікарів усіх спеціальностей, профілактика куріння й інформування суспільства про згубний вплив тютюну на здоров’я.

Згубний вплив цигаркового диму на організм як активного, так і пасивного курця відомий усім. Тим не менш, за даними статистики Україна входять у п'ятірку держав світу за кількістю курців. На січень 2014 року зафіксовано понад 8 млн. українців, залежних від пагубної звички. Уряд всіляко намагається оздоровити населення, тому закони про боротьбу з тютюнопалінням приймаються регулярно.

Для підтримки здорового способу життя молоді Запорізької області Студентська Рада БДПУ організувала сьогодні акцію «Ми – проти паління!». Студентам (та й не тільки їм) ми роздавали буклети з інформацією про шкоду згубної звички, проводили відповідні бесіди… До радості організаторів акції студенти позитивно відреагували на проведений захід. Всього було роздано більше ста буклетів, які, в першу чергу, отримали завзяті курці (див. світлини).

Подібні акції, хоч і не є масштабними, проте й вони змушують учасників замислитися про майбутнє і, можливо, вжити заходів для боротьби з нікотиновою залежністю. Адже яким би складним не був процес відмови від цигарок, головне – зробити перший крок, бо, якщо бажаєш змінити світ – почни з себе!

Олена Корнєєва,

голова інформаційного сектору Студради БДПУ
Світлини з архіву Студентської Ради БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print