Чарівні мелодії знов підкорюють серця

Упродовж останніх років Бердянськ стає привабливим майданчиком для проведення різноманітних фестивалів, творчих мистецьких конкурсів та інших культурно-масових заходів. І цьому сприяють не лише гостинність нашого міста і краса морських пейзажів, а й забезпеченість облаштованими за сучасними вимогами концертними залами та відповідною інфраструктурою. Стосовно мистецьких конкурсів – зростає не лише їх кількість, але й географія учасників та представництво членів журі.

Тож бердянська молодь, яка навчається різним видам мистецтв у чисельних аматорських студіях та спеціалізованих навчальних закладах, має нагоду продемонструвати себе, обмінятися досвідом і отримати поради провідних фахівців не тільки України, а й ближнього і дальнього зарубіжжя.

Так, 28 жовтня у міському центрі культури і мистецтв «Нафтохімік» усі бажаючі змогли доторкнутись до секретів хореографічного мистецтва під час майстер-класу, який провів Григорій Чапкіс, народний артист України, володар премій «Людина третього тисячоліття» і «Золотий фонд нації», кавалер ордена Св. Станіслава. Паралельно майстер-клас з вокалу провела заслужена діячка мистецтв України Вікторія Касьянова, професорка кафедри теорії та методики музичної освіти, хорового співу і диригування факультету мистецтв НПУ ім. М. П. Драгоманова, кавалер Ордена Святої Варвари.

Ці заходи відбувались в рамках Міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу мистецтв «Чарівні мелодії» (25–28 жовтня 2019), який вже втретє збирає талановиту молодь у жанрах вокального та інструментального виконавства, хореографії, образотворчого мистецтва. Дружня, невимушена атмосфера, теплі яскраві фарби полотен юних художників, що прикрашали залу дозволили молодим артистам сконцентрувати свою увагу, врегулювати емоції і спрямувати зусилля на досягнення мети – продемонструвати свою майстерність з максимальною віддачею.

У номінації «інструментальний жанр» представила свою сольну програму студентка 4-го курсу ФППОМ спеціальності «Музичне мистецтво» Регіна Голкіна (клас доцента Косенка П.Б., концертмейстер Гайнетдінова Г.Ю.) і, підкоривши глядачів і компетентне журі (яке складалось з представників України, Болгарії, Білорусі, Китаю) виконанням на скрипці чарівної «Мелодії» М. Скорика, отримала звання Лауреата І ступеня у старшій віковій категорії.

Бажаємо нашій конкурсантці професійного росту, подальших успіхів і звершень у служінні мистецтву.

 

 

Текст і фото – Павло Косенко,
доцент кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print