Відлуння історії

30 жовтня 2019 р. студенти БДПУ провели унікальну інтерактивну екскурсію на міському кладовищі № 1 під назвою «Відлуння історії». Мета проекту – привернути увагу до локальної історії, показати сучасникам особливості життя міста періоду ХІХ–ХХ століття. В екскурсії взяли участь духовенство Бердянської єпархії, представники влади, викладачі та студенти БДПУ, місцеві ЗМІ.

Організатори розповіли гостям про історію, звичаї, традиції нашого полікультурного міста. Зокрема, представники гуманітарно-економічного факультету повідали про видатних бердянців, котрі розвивали та прославляли наше місто. Йшлося про міських голів, почесних громадян, купців, консулів, віцеконсулів, промисловців, священників та звичайних мешканців, прах яких покоїться на міському кладовищі.

Цей захід був ініційований студентською радою БДПУ, і він став продовженням циклу проектів, започаткованих студентами-істориками і присвячених висвітленню історії нашого міста. Спочатку це була «Ніч в БДПУ», тепер екскурсія «Відлуння історії», а далі… Це тільки початок, попереду ще багато проектів, ціль яких – досліджувати історію нашого міста та прославляти Бердянський державний педагогічний університет.

 

 

Дмитро Кіосов, голова студентської ради БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print