Чергова перемога представників факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти БДПУ на Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт

21-22 квітня 2021 р. на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулась підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт з методики навчання природничо-математичних дисциплін. Участь у цьому престижному інтелектуальному змаганні майбутніх педагогів взяли здобувачки першого рівня вищої освіти, студентки групи 4ма факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти Владислава Кривицька та Єлизавета Стойчева (науковий керівник – к. п. н., ст. викладачка Світлана Панова).

Дослідження конкурсанток, присвячені актуальній проблемі віртуалізації освітнього простору, виконувались у межах комплексної науково-дослідної теми випускової кафедри «Теоретичні та методичні аспекти впровадження інноваційних технологій у процес навчання математики в системах загальної середньої та педагогічної вищої освіти». На заключному етапі конкурсу Владислава Кривицька гідно представила Бердянський державний педагогічний університет та була нагороджена дипломом переможця ІІІ ступеня. Це вже четверта нагорода всеукраїнського конкурсу у скарбниці досягнень нашого факультету. Вітаємо всіх призерів і бажаємо подальших успіхів!

За матеріалами кафедри математики

та методики навчання математики


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print