«Чорнобиля гіркий полин»: виховний захід до 35-річчя з Дня Чорнобильської катастрофи

26 квітня 2021 року кафедрою теорії та методики навчання мистецьких дисциплін проведено виховний захід «Чорнобиля гіркий полин» до 35-річчя з Дня Чорнобильської катастрофи. Метою заходу стало вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Авторами цього заходу стали доцентка Анетта Омельченко та здобувачі першого рівня вищої освіти ІІ курсу спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) Катерина Туру, Валерія Дядюн, Лев Милешко та Катерина Орел.

Студентам і викладачам кафедри було представлено доповідь-презентацію, у якій на матеріалі музичних і поетичних творів висвітлювалися історичні факти і події Чорнобильської катастрофи. Учасники заходу прослухали художні твори, присвячені цій трагедії, таких композиторів: Євгена Станковича, Олександра Яковчука, Олександра Білаша, Мікаеля Тарівердієва, Дмитра Долголєва та інших. Хвилиною мовчання присутні згадали тих, хто захистив світ від страшної біди ціною свого життя. Чорнобильське лихо назавжди залишиться в нашій пам’яті.

За матеріалами кафедри теорії та методики навчання

мистецьких дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print