«Де живе твій страх»

26 листопада молода бердянська письменниця, випускниця Бердянського державного педагогічного університету, Дар’я Шатіло презентувала в Бердянському художньому музеї імені І. І. Бродського свою нову, вже четверту за рахунком, книгу «Де живе твій страх».

Послухати про творчий доробок та поспілкуватися із авторкою завітали студенти-філологи та студенти-журналісти, а також професорки кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства Ольга Харлан та Ольга Новик, асистентка Тетяна Свіца та доцент кафедри соціальних комунікацій Роман Костромицький.

Сюжет нової книги – загадкове вбивство у маленькому приморському містечку Бердянськ. Так, саме наше місто стало локацією для головної сюжетної лінії. Детектив-трилер, як визначає жанр авторка, від першої до останньої сторінки тримає читача у напрузі. Під час презентації присутні поринули у світ, де реальність переплетена з містикою, де любов та дружба поєднує героїв між собою. У спілкуванні з письменницею гості дізналися і про натхненника її творчості – українського письменника Макса Кідрука, і про фольклорні мотиви, що наснажували попередній твір, і про роботу над візуальною складовою книги.

Із теплотою Дар’я Шатіло згадала про роки навчання у Бердянському державному педагогічному університеті. Так, за першою освітою, вона вчитель початкових класів і сьогодні працює за фахом у ЗЗСО№11. Однак, як зазначає сама авторка, поклик до літературної творчості спрямував її в магістратуру за спеціальністю Філологія (українська мова та література). Тут під час навчання зміцнилася її впевненість у власних силах як письменниці, що дозволила експериментувати з жанрами та звернутися до прози.

Примірник книги із дарчим надписом, що презентувала Дар’я кафедрі української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства, поповнить бібліотечний фонд Бердянського державного педагогічного університету.

Завдяки таким молодим і завзятим письменникам та письменницям світ не втратить інтерес до книги. Ми пишаємося нашою випускницею, бажаємо їй успіхів на творчій ниві!

 

Придбати книгу «Де живе твій страх» можна, звернувшись до Дар’ї Шатіло: shatilo.dasha.writer

 

Ангеліна КРУЖКОВА
Світлини: Світлана ЛИТОВЧЕНКО


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print