«New Generation School Teacher»

Перша проректорка Бердянського державного педагогічного університету, професорка Ольга Гуренко та доцентка кафедри іноземних мов і методики викладання Ірина Школа 26 листопада стали учасниками презентації результатів спільного проекту Британської Ради та Міністерства освіти і науки України «New Generation School Teacher» (Шкільний учитель нового покоління). Цікава зустріч дозволила поринути не лише в атмосферу англомовного спілкування, познайомитися з колективом Британської Ради в Україні та творчою групою, яка брала участь у реалізації проекту, але й долучитися до найновіших напрацювань з методики викладання іноземної мови.

Заявлений проект «Шкільний учитель нового покоління» отримав високу оцінку від МОН України та директора Британської Ради в Україні пана Саймона Вільямса. Головною метою роботи була розробка та впровадження експериментальної програми з методики навчання англійської мови, що врахувала найкращий вітчизняний та зарубіжний досвід і була складена відповідно до європейських вимог до підготовки вчителя іноземної мови.

Експериментальний курс з методики іноземної мови запроваджувався в 14 університетах України, мав інноваційний характер і передбачав суттєві зміни не лише на рівні змісту і структури, а й на рівні термінів вивчення дисципліни, підходів до її викладання, системи оцінювання та організації педагогічної практики студентів.

Відбулася цікава панельна дискусія, що дозволила обговорити усі деталі впровадження експерименту та його успішні результати. Творча група презентувала програму дисципліни, що складається із 23 модулів і передбачає  – 660 годин (22 кредити), з них 396 годин – практичних занять та 264 години – самостійного вивчення. Викладацька практика передбачає досвід спостереження під час 2 року навчання, практику асистування вчителю під час 3 року навчання та самостійне викладання протягом 4 року навчання. Оприлюднений досвід викладання іноземної мови обов’язково знайде своє застосування у практиці роботи кафедри іноземних мов і методики викладання Бердянського державного педагогічного університету.

Ірина ШКОЛА,
доцентка кафедри іноземних мов
і методики викладання

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print