Вам потрібно це знати!

Напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, що традиційно відзначають 1 грудня, викладачі кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації провели низку заходів, спрямованих на інформування населення щодо шляхів передачі ВІЛ, профілактики СНІДу, епідемічної ситуації з ВІЛ-інфекції в Україні.

Активну участь у їх організації та проведенні взяли і майбутні вчителі біології, здоров’я людини, вчителі-реабілітологи, фізичні терапевти, ерготерапевти. Студенти провели міні-лекції на теми: «Захисти себе від ВІЛ», «Вам потрібно це знати!» для здобувачів вищої освіти всіх факультетів Бердянського державного педагогічного університету, вони продемонстрували відеоматеріали, презентації, представляли стіннівки, роздавали листівки та буклети з цікавою та корисною інформацією з цієї тематики, відповідали на питання аудиторії.

Найактивнішими учасниками серед здобувачів вищої освіти факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини БДПУ стали студенти 1 курсу – А. Бистрова, О. Баришнікова, К. Цивка, А. Миркалова, Т. Колоколова, 2 курсу – Є. Сачко, К. Бабенко, 3 курсу – Д. Лобода, Р. Попова, К. Із’янов, А. Ніколаєва та 4 курсу – І. Дженков, Є. Примак, А. Димова, А. Романенко.

 

Світлана КНИШ,
к. пед. наук, доцент кафедри біології,
здоров’я людини та фізичної реабілітації
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print