Дебют першокурсника 2023

У цьому році 3 листопада студентська рада університету організувала Дебют першокурсника, який видався надзвичайно яскравим і захоплюючим. Кожному присутньому було цікаво дізнатися, які таланти долучилися до наших факультетів.

Участь у “Дебюті першокурсника” взяли всі шість факультетів нашого університету.

 Захід розпочався з хвилини мовчання за тими, хто віддав своє життя за нас, нашу свободу та незалежність. Завдяки цим людям ми продовжуємо розвиватися та обираємо те, що подобається, а не те, що нав’язано.

Ведучою цього заходу була заступниця голови студентської ради Катерина Піліпішина, яка створила атмосферу позитиву та співпраці. Привітальне слово взяла виконуюча обов’язки голови студентської ради Тетяна Баєва.

Захід Дебют першокурсника показав, наскільки талановита та різноманітна наша студентська родина. Тепер весь університет знає, що майже на кожному факультеті є співаки та танцівники, музиканти та декламатори, монтажери і художники, вмілі люди, які створюють гарні прикраси з бісеру чи м’які іграшки ручної роботи. Деякі студенти поділилися тим, чому вони обрали саме цей університет та свою спеціальність. А креативність презентації відео вкотре доводить, якщо зібрати до купи талановитих людей – це справжній джекпот.

Учасники та гості свята побачили, наскільки яскраві студенти у нашому університеті.Також до студентів звернулась перша проректорка, докторка педагогічних наук, професорка Ольга Іванівна Гуренко. Вона подякувала всім за участь та можливість перенестися в ті роки, коли вона й сама виступала на дебюті першокурсника. “Настільки цікаво спостерігати, як люди захоплюються різноплановими справами та гармонійно поєднують це з навчанням… Ми сподіваємося, ви гідно пронесете через роки звання студента БДПУ, тому бажаємо вам цікавої студентської подорожі та якнайшвидше зустрітися в стінах нашого університету, в нашому деокупованому Бердянську” – привітала першокурсників О.Гуренко.

Наприкінці заходу відбулося нагородження, де кожна група кожного факультету та кожен першокурсник, який був задіяний в дебюті, отримали сертифікати призерів та учасників, які будуть надіслані на електронну пошту.

Дебют першокурсника – це не тільки змагання між факультетами за найбільшу кількість талановитих студентів, це ще й можливість насамперед для першокурсників проявити себе з перших місяців навчання в університеті, зарекомендувати себе не тільки перед викладачами та студентами, а й довести, якою обдарованою є українська молодь.

Тож з нетерпінням чекаємо наступної осені, щоб прийняти в нашу університетську родину нових креативних першокурсників! Нехай ця традиція живе і процвітає,надихаючи студентів на подальші досягнення та спільний розвиток!

Люби БДПУ! Шануй БДПУ! Примножуй його успіхи та перемоги!

Слава Україні! Героям Слава!

Студентська рада БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print