«День майбутнього студента»

16 листопада 2013 року Науково-методичний центр управління освіти Енергодарської міської ради Запорізької області провів щорічну акцію «День майбутнього студента».

З кожним роком вона набирає все більшої популярності як серед учнів і батьків міста Енергодара та ближніх населених пунктів, так і вищих навчальних закладів. Цього року представили свої презентації 20 вишів І-ІІ і ІІІ-VІ рівнів акредитації. Були присутні на акції «День майбутнього студента» представники ВНЗ Харкова, Севастополя, Одеси, Запоріжжя, Дніпропетровська, Мелітополя, Бердянська, Дніпрорудного, Енергодара. Акцію відвідали біля 2000 учнів, батьків та педагогів.

Школярі Енергодара та прилеглих сіл під керівництвом класних керівників організовано відвідали акцію, де мали можливість оглянути виставкові майданчики різних навчальних закладів. В енергетичній столиці України великим запитом користуються ВНЗ, які готують майбутніх енергетиків – працівників ЗАЕС. Тому слушним було представлення нами нової спеціальності факультету комп'ютерних та енергозберігаючих технологій «Професійна освіта. Енергетика» кваліфікації інженер-енергетик, викладач дисциплін в галузі енергетики, спеціалізація: енергоефективність та енергозбереження. Але увагу випускників привертали всі напрями освіти в БДПУ, зокрема, в Інституті психолого-педагогічної освіти та мистецтв, на факультеті фізико-математичної і технологічної освіти, в Інституту філології та соціальних комунікацій, на соціально-гуманітарному факультеті, в Інституті соціально-педагогічної та корекційної освіти, на факультеті фізичного виховання та факультеті економіки та управління.

Завідувач підготовчого відділення університету Людмила Костенко, старший викладач факультету комп'ютерних та енергозберігаючих технологій к.п.н. Ганна Алєксєєва, старший викладач кафедри початкової освіти інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв Тетяна Володько та асистент кафедри дошкільної освіти ІСПКО Юлія Назарук вперше за останні чотири роки представляли в Енергодарі наш університет. Яскрава наочність, багато роздаткового матеріалу, відео-ролики, презентації, консультації наших фахівців – все це допомогло більш детально ознайомитись зі структурою ВНЗ та напрямками підготовки, вимогами вступного конкурсу та умовами навчання, отримати відповіді на питання майбутніх абітурієнтів, батьків та педагогів. Також старшокласники почули вичерпні відповіді на всі питання, пов'язані з підготовкою до зовнішнього незалежного оцінювання, вступних випробувань та творчих конкурсів, більше дізналися про студентське життя та перспективи працевлаштування після закінченню вишу.

Такі акції є запорукою того, що майбутні абітурієнти визначились, до яких вишів подавати документи; вчасно і правильно зареєструватись на ЗНО; успішно пройти підсумкову атестацію та зовнішнє незалежне оцінювання, і, нарешті, стати студентом омріяного вищого навчального закладу.

Ганна Алєксєєва,

кор. «УС»

На фото: університетські учасники профорієнтаційних бесід із учнями старших класів шкіл Енергодарського району та з представниками Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради Запорізької області.

Фото автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print