День відкритих дверей в БДПУ

Сьогодні, 23-го травня, Бердянський державний педагогічний університет знову проводив традиційну зустріч абітурієнтів з викладачами, науковцями, студентами всіх інститутів і факультетів – своєрідний сімейний День відкритих дверей. Усіх бажаючих запросили відвідати навчальний заклад, а зокрема, абітурієнтів, щоб ближче познайомити з майбутніми професіями.

Випускники шкіл Бердянська (та й не тільки) завітали разом з батьками, бабусями-дідусями, друзями в гості до нашого навчального закладу.

Згідно з програмою проведення подібних зустрічей вже в фойє головного університетського корпусу керівники та представники інститутів-факультетів знайомили гостей з особливостями навчання, відпочинку чи працевлаштування майбутніх студентів. Провідні науковці університету – професори-доценти та студенти-відмінники знайомили гостей з науковою діяльністю, перспективами розвитку БДПУ, вели невимушені бесіди з кожним, хто виявив бажання пов`язати своє майбутнє з нашою «альма-матер».

У головній актовій залі БДПУ гостей також чекала цікава програма. Спочатку до присутніх звернувся в. о. ректора, кандидат філософських наук, доцент Володимир Федорик, який щиро, по-батьківськи, розповівши про всі привабливості найсерйознішого наукового центру не тільки Бердянська, а й усього Приазов`я, наголосив, колись кожен із нинішніх абітурієнтів пишатиметься дипломом БДПУ!

Ведуча нинішнього урочистя Анастасія Котельникова згодом ознайомила гостей із керівництвом Університету та з директорами інститутів і деканами факультетів.

Заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Тетяна Яценко окреслила основні етапи майбутньої вступної кампанії, детально зупинилася на її нововведеннях, запропонувала абітурієнтам звертатися до приймальної комісії БДПУ з приводу будь-яких питань, пов’язаних зі вступом до вишу, побажала присутнім зробити правильний вибір і зустріти перше вересня 2015 року студентами вподобаного вищого навчального закладу – Бердянського державного педагогічного університету!

Завідувач підготовчого відділення БДПУ Людмила Костенко проінформувала присутніх про здобутки цьогорічних випускників шкіл, котрі пройшли курс навчання в БДПУ й з восьмибальною надбавкою до загальної їх кількості мають всі шанси успішно вступити до нашого університету. Людмила Михайлівна разом із кандидатом педагогічних наук, доцентом Віталієм Ачканом вручила абітурієнтам відповідні посвідки про завершення підготовчих курсів.

Невеличку концертну програму для гостей продемонстрували учасники університетського народного ансамблю народного танцю «Калина» (керівник – Руслан Павленко) та студентка Любов Мазалова.

«Університетське Слово»
Світлини Степана Гериліва


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print