Дитинство: крок у майбутнє

У рамках багаторічної співпраці кафедри дошкільної освіти Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти з дошкільними навчальними закладами міста Бердянська студенти 2 курсу 202-а, б груп під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента кафедри дошкільної освіти Надії Кот провели в дошкільному навчальному закладі №39 «Веселка» низку фізкультурно-оздоровчих заходів.

Фізичне виховання є пріоритетним напрямом роботи дошкільного закладу. Студенти мали можливість ознайомитися з умовами, які створені для проведення різних форм роботи з фізичного виховання. Завідувач Олена Качерова ознайомила майбутніх вихователів із методичним забезпеченням, обов’язками інструктора з фізичного виховання. Студенти мали можливість відвідати фізкультурне заняття з дітьми молодшого дошкільного віку, яке проводив інструктор Е. В. Гузєєва.

Після цього майбутні педагоги з задоволенням спілкувалися з дітьми різних вікових груп та організовували з ними рухливі ігри, гімнастику пробудження, спортивні розваги «Запорізьки козаки», «Страна Спортландія», «В гостях у Простоквашино». Вихованці брали активну участь у естафетах та іграх, танцювали, відгадували загадки, а ще й отримали солодкі подарунки. Захоплюючі моменти ігор, змагання та підтримка вболівальників – усе це було під час спортивних розваг. А головне – пропаганда здорового способу життя, залучення дітей до активних форм відпочинку, хороший настрій і відмінне здоров’я.

Студентам сподобалося працювати з дітьми, оскільки від них вони отримали величезну кількість позитивних емоцій, досвід практичної роботи. При цьому, особливого значення мають ситуації, коли у студентів виникає необхідність замислитися та ствердитися у виборі свого фаху. Саме у такі моменти надзвичайно приємно побачити дитячу посмішку, відчути радість від спілкування з дітьми, почути слова подяки від керівників дошкільних закладів ще тільки педагогу-початківцю. Це надихає на майбутні його професійні успіхи.

Дошкільні заклади Бердянська – це базовий майданчик для практичної підготовки майбутніх вихователів. Під час взаємодії педагогів, студентів та викладачів народжуються спільні проекти, проводяться семінари-практикуми, майстер-класи. Участь студентів спеціальності «Дошкільна освіта» в таких заходах важлива для їх професійного становлення і особистісного зростання.

Слова завідувача дошкільного навчального закладу Олени Юріївни були підтвердженням якісної професійної підготовки майбутніх педагогів-дошкільників: «Ми дуже раді, що вже в особі студентів ми маємо соратників, однодумців, людей небайдужих і творчих, а головне – люблячих дітей!».

Юлія Назарук,
асистент кафедри дошкільної освіти

На фото: найкращі моменти зустрічі з дітьми
Фото з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print