Інтелектуальна гра Брейн-ринг «КУБОК ДЕКАНА ФФМТО»

Минулого тижня кафедра методики викладання фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій у навчанні провела традиційний уже захід – Інтелектуальну гру «Брейн-ринг» серед студентських команд факультету фізико-математичної та технологічної освіти БДПУ та запрошених команд з Економіко-гуманітарного коледжу та Загальноосвітньої школи № 11.

Студентство та молодь міста змагалися за Кубок декана факультету фізико-математичної і технологічної освіти БДПУ.

Мета заходу – популяризація якісно нового формату інтелектуального дозвілля серед молоді та громади університету та міста, а завданням – виявити ерудитів, які проявлять швидку реакцію та свій гострий розум у відповідях на питання ведучих.

Наша молодь – це активні люди, які завжди прагнуть розвиватись та пізнавати все нове, демонструвати свої знання, кмітливість та розважливість, саме тому кафедра методики викладання фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій у навчанні вже вкотре організовують інтелектуальний захід «Брейн-ринг».

Відродження традиції «Брейн-рингу» в місті Бердянську – таку місію взяла на себе кафедра методики викладання фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій у навчанні на чолі з професором Наталією Сосницькою, адже це означає дати можливість молоді продемонструвати свої знання та підкреслити високий рівень обізнаності.

За результатами гри диплом третього ступеня отримала команда «Катушка» (31 група ФФМТО), другого ступеня – команда «Котлетки» (Економіко-гуманітарний коледж). Переможцями стали команда «Фіксики» (1 курс 11 група ФФМТО).

Учасники отримали цінні призи та грамоти, а перші призери здобули найголовніший трофей – кубок декана ФФМТО.

Яна Сичікова,
доцент кафедри МВФМДІТН,
заступник декана ФФМТО

Світлини з архіву факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print