Дерзайте, претендуючи на престижне працевлаштування

Минулого четверга, 27 жовтня, відбулася зустріч представників компанії «WebCase» зі студентами факультету фізико- математичних наук, комп'ютер технологій і трудового навчання БДПУ (див. світлини).

IMG_20161027_133345

Студія «WebCase» створена зовсім недавно командою фахівців із різних областей IT і займаємося комплексною розробкою сайтів "під ключ". Основний напрямок діяльності – створення інтернет-магазинів та індивідуальних веб-сервісів.

IMG_20161027_133401

Директор компанії Ілля Смирнов провів презентацію для студентів факультету, розповівши про перспективи роботи в області Web-програмування. У своєму виступі на наочних прикладах було показано, що в наш час молодому поколінню вигідно розвиватися саме в цьому напрямку IT-технологій.

У процесі спілкування він запропонував студентами застосувати свої вміння і навички, отримані під час навчання в БДПУ, на практиці в компанії «WebCase». Керівництво компанії спеціально створило чотири вакантні місця, на які можуть претендувати всі бажаючі. Для цього достатньо зареєструватися на сайті компанії  http://webcase.studio/ru/training/ і виконати декілька не дуже складних завдань. Після співбесіди Вас обов'язково запросять на безкоштовні курси з подальшим працевлаштуванням.

Шановні студенти, цей вибір  допоможе Вам у майбутньому мати гідний заробіток та престижну професію.

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами
старшого викладача кафедри "фудаментальних та інженерно-педагогічних дисциплін
і інформатики" БДПУ Володимира Лаврика)
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print