Наші – на студентській першості світу!

У Вінниці (на базі ВНТУ) недавно завершився південно-східний європейський півфінал студентської першості світу з програмування ACM-ICPC, в якому брала участь і команда БДПУ (студенти факультету фізико-математичної освіти, комп’ютерних технологій та трудового навчання Олександр Панченко (6 курс), Руслан Тронін (3 курс), Євген Заволока (3 курс).

one

Своїми враженнями та світлинами ділиться  старший викладач кафедри "Фундаментальних та інженерно-педагогічних дисциплін і інформатики" БДПУ Володимир Лаврик:  «На олімпіаді наша команда вирішила 3 завдання, що було середнім показником. В олімпіаді брали участь 150 команд.

Суть олімпіади полягає в тому, щоб написати програму, яка на ввідні дані давала вірний висновок. В умові завдання є деяка кількість вступних даних  які  повинні вивестися в разі вірного написання програми.

four six

ACM-ICPC – це найбільша міжнародна олімпіада програмування,  участь в якій загалом беруть близько 200 000 команд з усього світу (Болгарії, Греції, Ізраїлю, Молдови, Чорногорії, Македонії, Румунія, Сербії, Туреччини та України), яка проходить у 8 етапів.

three

Нагородження переможців та учасників, закриття олімпіади проходило в ресторані «Бурлеск», а спонсорами виступили – facebook, wtn, looksery, livestreem, IBM.

У гуртожитку було цікаво: ми зустріли багато як і старих друзів з минулих олімпіад, так і нових. Славно відсвяткували завершення олімпіади: були ігри, багато розмов та розваг…   

Окрема подяка підприємству «Райагропостач» на чолі з Пономарьовим А. С. за надану спонсорську допомогу команді».

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами
Володимира Лаврика)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print