Дякуємо людям, які оберігають наш мир і дбають про безпеку України!

До Міжнародного Дня волонтерів (5 грудня) та Дня Збройних сил України (6 грудня) на факультеті психолого-педагогічної освіта та мистецтв провели виховну годину на платформі ZOOM. Відповідальною за цей захід була доцентка кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Анетта Омельченко.

Серед запрошених гостей були учасники бойових дій – заступник мера з питань взаємодії з учасниками АТО Олександр Солощенко, боєць полку «Азов» Ролана Бондаренко, які розповіли здобувачам про бойовий шлях Збройних Сил України, власні спогади про військові події на Сході України.

Анетта Іванівна, яка є головою волонтерської організації Наші Атланти, розповіла учасникам заходу про види Збройних сил України, їх значення та внесок у зміцнення нашої країни, а також приділила увагу діяльності «Наших Атлантів», головною метою якої й до сьогодні є допомога військовим, переселенцям і збереження миру.

Вітаємо захисників України з Днем Збройних Сил України! Усіх причетних до волонтерського руху – з Днем волонтера! Дякуємо за мир і спокій у нашій країні!

За матеріалами кафедри теорії та

методики навчання мистецьких дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print