Подяки та відзнаки волонтерам – від захисників

Учора, 5 грудня, ГО «Наші Атланти» вирішила зібратись дружньою родиною, аби тепло привітати кожного зі святом – Днем волонтера, подякувати за жертовність, майже восьмирічну безкорисливу діяльність… Не обійшлося, звичайно, і без нагород та відзнак від наших захисників.

Від імені командирів військових формувань Почесні Грамоти та Подяки волонтерам вручали учасник бойових дій, помічник міського голови Олександр Солощенко та голова ГО «Легіон «Свободи» в Запорізькій області Микола Тюркеджи. Серед нагороджених – й наші, університетські: співзасновники ГО «Наші Атланти» Анетта Омельченко (кандидат педагогічних наук, доцент), Степан Герилів (старший лаборант кафедри соціальних комунікацій) та Тетяна Шилова (бібліотекар І категорії).

«Ваша турбота та самовідданість у підтримці воїнів-захисників надає нам сили та морального духу, міцно стояти на захисті рубежів своєї рідної землі…» – зазначено, зокрема, в Почесній Грамоті прикордонників, а це – не тільки слова вдячності, а й стимул до ще більшої активності волонтерів – аж до переможного кінця…

За матеріалами «Наших Атлантів»

Світлини Ігоря Касьянова


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print