Діджиталізація БДПУ

20 листопада відбулась презентація цифрових інструментів та можливостей для здобувачів вищої освіти та викладачів Бердянського державного педагогічного університету.

Захід відбувся за підтримки Ради молодих учених БДПУ (голова РМУ Анастасія Попова). Презентував цифрові інструменти Антон Сердюченко (здобувач ІІ рівня ВО зі спеціальності «Соціальна робота»член ради молодих вчених ФДССО).

У рамках заходу за допомогою сучасної смарт-дошки Антон презентував цифрові можливості (сервіси, платформи та додатки), які можуть урізноманітнити процес навчання та викладання, як наприклад, сервіс для швидкого створення відео, безкоштовний, але потужний, інструмент для обробки фото, сервіс для створення онлайн-розкладу заходів з повною інформацією про спікерів, локації, час та необхідною інформацією та багато іншого.

Презентація пройшла в інтерактивній формі, глядачі мали можливість переконатись в простоті та швидкості використання деяких сервісів одразу. За традицією, Антон зробив селфі з учасниками, яке разом з ними і оформив для статті.

«Я надзвичайно радий, що на сьогоднішню зустріч прийшло так багато людей. Це говорить про те, що в нашому університеті студенти та викладачі бачать сенс та перспективи використання цифрових технологій в навчання та викладанні. Тим паче, що матеріально-технічне забезпечення дозволяє проводити подібні презентації, відео-конференції та лекції або семінарські заняття» – зауважив Антон.

 

Антон Сердюченко,
здобувач ІІ рівня ВО

зі спеціальності «Соціальна педагогіка»

 

Світлини з архіву кафедри

 

 

 

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print