Дебютували філологи і журналісти

Фінальна серія щорічного фільму талантів молодого покоління закінчилася 20-го листопада дебютом факультету філології та соціальних комунікацій. Не можна сказати, що хтось був кращим, чи в когось щось не вийшло, адже це був неперевершеній виступ з піснями та сценками, танцями та віршами. Молоді та креативні, вони ще не мають якихось шаблонів, вони не обмежені в своїх прагненнях та мріях. Енергійні та сміливі, цілеспрямовані та неперевершені. Кожен з них став частинкою цього дійства, утворюючи цілісну феєрію талантів.

Приємно вразили журналісти-початківці своїм фотостартом – усіх глядачів на вході до актової зали чекала фотосушка, де були представлені роботи у різних жанрах – портрет, макрозйомка, міський пейзаж.

Першокурсників щиро привітала проректорка з науково-педагогічної роботи Вікторія Ліпич і побажала, щоб студентські роки кожного були шаленими, яскравими, повними перемог. «Любіть БДПУ, шануйте БДПУ, примножуйте його славні таланти».

До привітань приєдналась і декан факультету, доцент Валентина Юносова, яка подякувала усім групам за яскраві емоції та кураторам за їхню допомогу у підготовці.

Не забув про перший курс і наш профком – для відновлення сил усім вручили солодкі подарунки.

Ми вітаємо групи 1УМЛ, 1РМЛ, 1АМЛ, 1ГМЛА, 1Ж та бажаємо першокурсникам усього найкращого! Успіхів та наснаги у ваших прагненнях!

Текст – Ангеліна Кружкова, Тетяна Волканова

Фото – Артем Ковальов


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print