Збірна команда «БДПУ» з волейболу здобуває першу перемогу у Чемпіонаті України

У Чемпіонаті України з волейболу серед чоловічих команд ІІ ліги сезону 2019–2020 рр. збірна БДПУ провела свій перший тур.

Заявки на участь подали 16 команд, які були поділені на 2 групи, кожна з яких відіграє три тури. За результатом зіграних матчів, лише дві перші команди з групи потраплять до «Фіналу чотирьох», де боротьба відбуватиметься за призові місця турніру.

15–17 листопада у м. Київ відбувся І тур Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд ІІ ліги (група А), у якому збірна «БДПУ» зустрілась з командами «ФФВ ЦДПУ»(м. Кропивницький) та «ГУНП в Донецькій області»(м. Маріуполь). Стартовий тур вийшов дуже цікавим, тому що всі команди були налаштовані на перемогу.

До складу команди «БДПУ» входять: головний тренер та капітан команди Пономаренко Кирило, Поляков Артем, Мацухов Данило, Ніколаєнко Олександр, Кушнірюк Микита, Комаристов Станіслав, Биков Олексій, Горбуля Олексій, Дьомін Андрій, Онищенко Нікіта та Акішин Вадим.

У перший ігровий день наші спортсмени здобули перемогу над «ФФВ ЦДПУ» з загальним рахунком 3:1. Наступного ігрового дня, зустрівшись з одною із найсильніших команд Чемпіонату («ГУНП в Донецькій області»), збірна «БДПУ» у важкій грі програла 0:3. Нагадаємо, що у минулому сезоні, Пономаренко Кирило (тренер-капітан «БДПУ») та Поляков Артем (гравець «БДПУ») вже брали участь у Чемпіонаті України у складі команди «ГУНП в Донецькій області». Порівняно з минулим роком, команда міста Маріуполя посилилася професійними гравцями та упевнено здобуває перемоги.

Наша чоловіча команда з волейболу, під керівництвом тренера-викладача Пономаренко Кирила, існує багато років, але вперше виходить на національний рівень змагань. Збірну «БДПУ» постійно запрошують до різних міст України для часті у турнірах з класичного, паркового та пляжного волейболу. Третій рік поспіль, команда є учасницею «Відкритої Маріупольської ліги» (м. Маріуполь) , «Кубка ректора ЗНУ» (м. Запоріжжя) та «Кубка ректора МГУ» (м. Маріуполь). Традиційно, шостий рік поспіль, хлопці є учасниками турніру з пляжного волейболу «Оріхів-Конка» (м. Оріхів), у якому беруть участь професіональні спортсмени з різних куточків Світу.

Завдяки підтримці ректора Бердянського державного педагогічного університету Богданова Ігоря Тимофійовича та декана факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини Кушнірюка Сергія Георгійовича, команда забезпечується університетським автобусом для виїзду на змагання. Також у цьому сезоні, хлопці отримали новий комплект ігрової форми та м’ячі. Команда «БДПУ» вдячна керівництву університету за розвиток та підтримку волейбольної команди!

 

Текст і фото – Анастасія Черезова, старший лаборант кафедри фізичного виховання

 

 

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print