Дієві поради з працевлаштування від представників компанії «Сільпо»

16 вересня 2021 року у стінах Бердянського державного педагогічного університету відбулася зустріч здобувачів вищої освіти гуманітарно-економічного факультету спеціальностей 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 073 «Менеджмент», 051 «Економіка» з представниками компанії «Сільпо».

Організаторами проведеного заходу від ТОВ «Сільпо-Фуд» є фахівці з персоналу Ольга Савченко та Олена Шатрава, а від БДПУ – декан гуманітарно-економічного факультету, к.і.н., доцент Тамара Макаренко, завідувач кафедри економіки підприємництва та фінансів, д.е.н., професор Павло Захарченко та доцент кафедри економіки, підприємництва та фінансів, к.е.н. Ганна Костенко.

Компанія «Сільпо» є частиною великої торгово-промислової групи Fozzy Group, що входить до топ-500 компаній Європи. З огляду на це, для здобувачів вищої освіти окреслених спеціальностей важливим було ознайомлення з досвідом забезпечення сталого довгострокового розвитку цієї компанії.

Представники компанії «Сільпо» розповіли здобувачам вищої освіти про можливості їх фінансової незалежності, перспективи та умови працевлаштування. Було наведено статистичні дані від компанії «Сільпо» стосовно працевлаштування біля 4000 студентів та вказано на те, що понад 70 студентів денної форми навчання та 295 випускників 2016–2019 рр. вже працюють на керівних посадах.

Зустріч із професіоналами своєї справи для наших здобувачів вищої освіти виявилась цікавою й корисною.

Висловлюємо велику вдячність представникам компанії «Сільпо» за те, що беруть активну участь в освітньому процесі здобувачів гуманітарно-економічного факультету БДПУ.

За матеріалами кафедри економіки,

підприємництва та фінансів


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print