Дмитро Несторенко – серед переможців Міжнародного конкурсу творчих робіт «Погляд молоді» (Польща)

Вища технічна школа в Катовіце (Польща) проводила Міжнародний конкурс творчих робіт «Погляд молоді», в якому взяли участь студенти польських та українських вишів. Конкурс був спрямований на стимулювання та підтримку творчих ініціатив студентської молоді; підвищення ефективності застосування їх творчого потенціалу; розвиток творчих здібностей студентської молоді; виявлення найбільш обдарованих студентів, здатних до самостійної творчої та проектної діяльності; набуття студентами досвіду участі в міжнародних творчих конкурсних програмах; забезпечення міжнародного творчої взаємодії студентів, обміну ідей в сфері їх професійних і особистісних інтересів.

У конкурсі взяли участь близько 100 студентів з різних польських та українських вишів, які представили понад 200 робіт за такими напрямками, як живопис, графіка, художня фотографія та декоративно-прикладне мистецтво.

15 квітня міжнародне журі підбило підсумки, оцінюючи творчі роботи в рамках кожного напрямку за декількома номінаціями. За рішенням журі, студент 3 курсу гуманітарно-економічного факультету Дмитро Несторенко (керівник роботи – к. і. н., доц. Т. П. Макаренко) був визначений переможцем в одній із номінацій (напрямок – художня фотографія).

Конкурс проводився в рамках реалізації Міжнародного наукового проєкту «Євроінтеграція в освіті, науці і культурі».

За матеріалами гуманітарно-економічного факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print