Дні науки конкретними справами

У Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В. Гнатюка на базі кафедри журналістики (зав. кафедри – доктор філологічних наук, професор Наталія Поплавська), яка відзначила 15 років від дня заснування, 9–11 травня ц. р.  проходила Міжнародна наукова конференція «Сучасні тенденції розвитку медіагалузі і регіональні ЗМІ», у якій взяла участь професор кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства БДПУ, член Національної спілки журналістів України Вікторія Зарва з доповіддю «Література як суб’єкт публікації на сторінках студпреси БДПУ», виконуючи обов’язки модератора в секції «Література в контексті масової інформації». Отримано сертифікат.

У межах роботи конференції відбулися поїздки до Марійського духовного центру в с. Зарваниця; до фортифікаційної оборонної споруди в мальовничому місті Збараж Тернопільської області, найкраще збереженої фортеці на Тернопільщині, шедевру замкового мистецтва, неоціненної пам’ятки архітектури краю XVII ст. – до Збаразького замку, який був фамільною резиденцією князівських родів на Тернопіллі.

В. А. Зарва також узяла участь у проведенні робочого засідання науково-методичної комісії із журналістики та інформації МОН, де відбулися зустрічі з координатором телевізійного проекту «Стоп корупції» Романом Бочкалою. Відомо, що громадська організація «Стоп корупції» є незалежною організацією, що проводить незалежні журналістські розслідування і правозахисну діяльність з метою запобігання зловживанню владою, протидії корупції і сприяння демократичним перетворенням в Україні. У Тернополі було презентовано освітній проект СтопКору «Дорогу молоді!» з пропозицією до студентів долучитися до моніторингу регіональних ЗМІ під час парламентських виборів: http://bit.ly/30bnXsF.

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами кафедри)

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print